• Prawa na każdy dzień. 366 medytacji o mocy, uwodzeniu, biegłości i naturze ludzkiej

Chcesz zapanować nad swoim życiem? Zdobyć władzę? Odnieść sukces? A może chcesz zawładnąć sercami innych ludzi albo być mistrzem w tym, co robisz? Aby spełnić te marzenia, musisz... przestać pogrążać się w marzeniach, ocknąć się z nich i wrócić do rzeczywistości. Większość niepowodzeń życiowych wynika z fałszywych przekonań i błędnych wzorców zachowań. Aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem i osiągać cele, musisz się stać radykalnym, czujnym realistą. Ta książka pomoże Ci w odwróceniu toksycznych wzorców myślenia i w odbudowie ścisłej więzi z rzeczywistością. To unikatowy zbiór medytacji na kolejne dni roku; każdy z tych tekstów zajmie Ci najwyżej kilka minut. Ich zestaw jest efektem 25 lat badań nad takimi zagadnieniami jak władza, biegłość, perswazja, strategia i natura ludzka. Nauczysz się podążać za tym, co się liczy najbardziej, poznasz sposoby wpływania na innych, a także rozpoznawania toksycznych manipulatorów. Poradnik wskaże Ci również drogę ku akceptacji Twojej prawdziwej natury i podpowie, jak skonfrontować się ze swoimi największymi lękami. A to przyniesie poczucie wolności i szczęścia. Wystarczy codziennie tu zaglądać! Dzięki książce: rozpoznasz swoje talenty zrozumiesz sekrety władzy nauczysz się przenikać do serc i umysłów innych ludzi przestudiujesz tajniki budowania doskonałej strategii pogodzisz się ze swoją mroczną stroną odkryjesz swoje wyższe "ja" i doświadczysz ostatecznej wolności

Podtytuł Prawa na każdy dzień. 366 medytacji o mocy, uwodzeniu, biegłości i naturze ludzkiej
Autor Robert Greene
Rok wydania 2023
Oprawa Twarda
Format 164x239
Stron 456
Wydawnictwo Sensus
69.00 48.30
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
46.92
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
ISBN 978-83-283-9161-1
Chcesz zapanować nad swoim życiem? Zdobyć władzę? Odnieść sukces? A może chcesz zawładnąć sercami innych ludzi albo być mistrzem w tym, co robisz? Aby spełnić te marzenia, musisz... przestać pogrążać się w marzeniach, ocknąć się z nich i wrócić do rzeczywistości. Większość niepowodzeń życiowych wynika z fałszywych przekonań i błędnych wzorców zachowań. Aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem i osiągać cele, musisz się stać radykalnym, czujnym realistą.

Ta książka pomoże Ci w odwróceniu toksycznych wzorców myślenia i w odbudowie ścisłej więzi z rzeczywistością. To unikatowy zbiór medytacji na kolejne dni roku; każdy z tych tekstów zajmie Ci najwyżej kilka minut. Ich zestaw jest efektem 25 lat badań nad takimi zagadnieniami jak władza, biegłość, perswazja, strategia i natura ludzka. Nauczysz się podążać za tym, co się liczy najbardziej, poznasz sposoby wpływania na innych, a także rozpoznawania toksycznych manipulatorów. Poradnik wskaże Ci również drogę ku akceptacji Twojej prawdziwej natury i podpowie, jak skonfrontować się ze swoimi największymi lękami. A to przyniesie poczucie wolności i szczęścia.

Wystarczy codziennie tu zaglądać!

Dzięki książce:

rozpoznasz swoje talenty
zrozumiesz sekrety władzy
nauczysz się przenikać do serc i umysłów innych ludzi
przestudiujesz tajniki budowania doskonałej strategii
pogodzisz się ze swoją mroczną stroną
odkryjesz swoje wyższe "ja" i doświadczysz ostatecznej wolności
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Polub nas na Facebooku