• Sztuka fotografowania. 60 pomysłów na lepsze zdjęcia (przepakowanie 2)

Sztuka fotografowania. 60 pomysłó,w na lepsze zdjęcia Codziennie w naszym otoczeniu natrafiamy na setki zdjęć i najczęściej bardzo szybko o nich zapominamy. Przypadkowo napotykane zdjęcia reklamowe czy prasowe prezentują zupełnie inną jakość niż fotografie artystyczne, któ,re nas poruszają i do któ,rych chce się powracać. Najczęściej niosą jasny przekaz, wywołują w nas silne emocje i sprawiają, że nie pozostajemy obojętni. Tworzenie takich fotografii to umiejętność, któ,ra wymaga dużych nakładó,w pracy i pomysłu. Zacznij tę ciekawą podró,ż już teraz! Książka, któ,rą masz przed sobą, nie jest typowym poradnikiem. Autor odsłania przed Czytelnikiem techniczne aspekty rzemiosła fotografa i zasad kompozycji oraz inspiruje go do własnych poszukiwań, do łamania reguł i eksperymentowania. Niemal każde z ćwiczeń, któ,re proponuje, może stanowić punkt wyjścia do twó,rczych zmagań i szlifowania swojego indywidualnego stylu. Chwyć za aparat i wyraź siebie! Autor zawarł w tej książce: 60 kró,tkich lekcji, dzięki któ,rym Twoja technika fotografowania szybko się poprawi, wskazó,wki dotyczące ustawień aparatu, liczne ćwiczenia do samodzielnego wykonania, informacje dotyczące podstawowych koncepcji, a także takich problemó,w, jak ró,wnowaga, wykorzystanie światła, oczekiwanie na właściwy moment, kreowanie nastroju i wiele innych, inspiracje zachęcające do nieszablonowego podejścia do fotografii.

Podtytuł Sztuka fotografowania. 60 pomysłów na lepsze zdjęcia (przepakowanie 2)
Tytuł oryginalny The Visual Toolbox: 60 Lessons for Stronger Photographs
Autor David DuChemin
Tłumaczenie Piotr Cieślak
Rok wydania 2022
Oprawa Miękka
Format 200x220
Stron 280
Wydawnictwo Helion
69.00 52.44
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
46.92
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
ISBN 978-83-283-9766-8
Sztuka fotografowania. 60 pomysłó,w na lepsze zdjęcia

Codziennie w naszym otoczeniu natrafiamy na setki zdjęć i najczęściej bardzo szybko o nich zapominamy. Przypadkowo napotykane zdjęcia reklamowe czy prasowe prezentują zupełnie inną jakość niż fotografie artystyczne, któ,re nas poruszają i do któ,rych chce się powracać. Najczęściej niosą jasny przekaz, wywołują w nas silne emocje i sprawiają, że nie pozostajemy obojętni. Tworzenie takich fotografii to umiejętność, któ,ra wymaga dużych nakładó,w pracy i pomysłu. Zacznij tę ciekawą podró,ż już teraz! Książka, któ,rą masz przed sobą, nie jest typowym poradnikiem. Autor odsłania przed Czytelnikiem techniczne aspekty rzemiosła fotografa i zasad kompozycji oraz inspiruje go do własnych poszukiwań, do łamania reguł i eksperymentowania. Niemal każde z ćwiczeń, któ,re proponuje, może stanowić punkt wyjścia do twó,rczych zmagań i szlifowania swojego indywidualnego stylu. Chwyć za aparat i wyraź siebie! Autor zawarł w tej książce:

60 kró,tkich lekcji, dzięki któ,rym Twoja technika fotografowania szybko się poprawi,
wskazó,wki dotyczące ustawień aparatu,
liczne ćwiczenia do samodzielnego wykonania,
informacje dotyczące podstawowych koncepcji, a także takich problemó,w, jak ró,wnowaga, wykorzystanie światła, oczekiwanie na właściwy moment, kreowanie nastroju i wiele innych,
inspiracje zachęcające do nieszablonowego podejścia do fotografii.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Polub nas na Facebooku