• Excel Power Pivot i Power Query dla bystrzaków. Wydanie II

Importuj dane z wielu źródeł i zarządzaj nimi bezpośrednio w Excelu Automatyzuj czyszczenie i przekształcanie danych. Twórz interaktywne wielowymiarowe modele raportowania. Spraw, by Twoje dane pracowały z Power Pivot i Power Query. Czy szukasz nowych, wydajnych sposobów odkrywania, przekształcania danych i wyciągania z nich wniosków przydatnych w Twojej organizacji? Oto przewodnik, który krok po kroku pokazuje, jak oszczędzić czas, uprościć procesy biznesowe i ulepszyć analizy. Znajdziesz tutaj praktyczne i łatwe do zrozumienia informacje, od łączenia się z ogromnymi bazami danych po używanie niestandardowych funkcji i formuł. Dowiesz się, jak zaimportować i zinterpretować dane z wielu źródeł, a także jak przygotować raport na podstawie ich ujednoliconego modelu. Książka jest w pełni zgodna z programem Microsoft Excel 2021.

Podtytuł Excel Power Pivot i Power Query dla bystrzaków. Wydanie II
Tytuł oryginalny Excel Power Pivot & Power Query For Dummies, 2nd Edition
Autor Michael Alexander
Rok wydania 2023
Oprawa Miękka
Format 170x230
Stron 280
Wydawnictwo Helion
69.00 55.20
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
44.85
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
ISBN 978-83-289-0032-5
Automatyzuj czyszczenie i przekształcanie danych.
Twórz interaktywne wielowymiarowe modele raportowania.
Spraw, by Twoje dane pracowały z Power Pivot i Power Query.
Czy szukasz nowych, wydajnych sposobów odkrywania, przekształcania danych i wyciągania z nich wniosków przydatnych w Twojej organizacji? Oto przewodnik, który krok po kroku pokazuje, jak oszczędzić czas, uprościć procesy biznesowe i ulepszyć analizy. Znajdziesz tutaj praktyczne i łatwe do zrozumienia informacje, od łączenia się z ogromnymi bazami danych po używanie niestandardowych funkcji i formuł. Dowiesz się, jak zaimportować i zinterpretować dane z wielu źródeł, a także jak przygotować raport na podstawie ich ujednoliconego modelu. Książka jest w pełni zgodna z programem Microsoft Excel 2021.
Z książki dowiesz się, jak:
• Zautomatyzować i uprościć codzienne zbieranie danych
• Pozyskać dane ze stron internetowych i importować trudno dostępne informacje
• Zarządzać bezpośrednio w Excelu nieprawdopodobnymi ilościami danych z zewnętrznych baz
• Tworzyć solidne raporty oparte na tabelach przestawnych z danymi pochodzącymi z wielu źródeł
• Opracowywać własne formuły i funkcje, by osiągnąć więcej niż proste importowanie danych

Michael Alexander - szczyci się tytułem Microsoft Certified Application Developer (MCAD) i ma ponad czternaście lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji biznesowych na podstawie Microsoft Office, VBA oraz .NET. Obecnie mieszka we Frisco w Teksasie, gdzie pracuje jako starszy kierownik programowania w firmie technologicznej. W wolnym czasie prowadzi bezpłatną stronę z poradami, www.datapigtechnologies.com, na której dzieli się wskazówkami na temat Accessa i Excela z innymi użytkownikami.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Polub nas na Facebooku