• Sposoby płatności

Przelewem on-line i kartą za pośrednictwem DotPay lub Sky-Pay (BlueMedia):

Natychmiastowa opłata po złożeniu zamówienia. Przelew robiony za pośrednictwem DotPay lub Sky-Pay (BlueMedia). Pieniądze na nasze konto wpływają zwykle w czasie nie dłuższym niż 15 minut. 

Przelewem tradycyjnym z konta bankowego Państwa banku:

Opłata po złożeniu zamówienia. Przelew można zrobić w banku lub na poczcie na numer konta i adres dostarczony w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Przesyłka z książkami zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto. O wysłaniu przesyłki z zamówieniem informujemy mailem z podaniem numeru przesyłki.

 

  
Przesyłka wysyłana w dniu (lub pierwszym roboczym, gdy zamówienia dokonano w sobotę, niedzielę lub dzień świąteczn) zamówienia, gdy zamówienie wpłynęło przed wysyłką przesyłek kurierskich do godz. 13.00
Przesyłka wysyłana w następnym dniu roboczym, jeśli zamówienie i płatność wpłynęło po godz.13.00.

  
Oczywiście zamówienie staramy się wysłać jak najszybciej. Poniżej lista wybranych kanałów akceptowanych przez Dotpay i BlueMedia (Sky-Pro). Dotpay i BlueMedia akceptują prawie wszystkie kanały płatności elektronicznych dostępne w naszym kraju.

Płatności kartami realizowane są przez firmę Dotpay. W przypadku BlueMedia wniosek o akceptację kart płatniczych jest w trakcie rozpatrywania.

Na stronie cedewu.pl można dokonywać płatności następuJącymi kartami płatniczymi:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro

channel_logos2(1).png

banner_1215x200A.png