• Gaslighting. Odzyskanie równowagi po doświadczeniu przemocy emocjonalnej

Wylecz się z gaslightingu już dziś! Gaslighting jest wyrafinowaną formą przemocy psychicznej. Polega na takim manipulowaniu drugą osobą, aby zaczęła kwestionować rzeczywistość, swoją pamięć czy własne postrzeganie świata. W tym celu wystarczy przepytywać ofiarę, drwić z niej, podawać w wątpliwość jej doznania - w końcu uwierzy, że postradała zmysły. Ta książka jest przemyślanym i wyczerpującym źródłem informacji dla każdego, kto był ofiarą tej formy nadużycia. Jeśli doświadczasz gaslightingu, pomoże Ci w powrocie do równowagi, wzmocni Cię i podpowie, w jaki sposób uzdrowić swoje relacje i budować nowe. Łatwiej będzie Ci przyjąć, że zastosowano wobec Ciebie przemoc emocjonalną, a to z kolei pomoże w stworzeniu solidnych fundamentów równowagi psychicznej. Znajdziesz tu liczne wyjaśnienia, porady, afirmacje, codzienne zapiski, wizualizacje i interaktywne ćwiczenia, które sprzyjają wnikliwej i kompleksowej introspekcji. Odbudujesz poczucie własnej wartości i nie tylko uzyskasz klarowny obraz tego, co składa się na zdrową relację, ale także poznasz metody, jak o nią dbać. Dowiesz się też, jak zapobiegać zachowaniom związanym z gaslightingiem. Dzięki książce: zrozumiesz, na czym polega gaslighting i kim jest gaslighter łatwiej przyjmiesz do wiadomości fakty umocnisz poczucie własnej wartości nauczysz się określać granice dowiesz się, jak budować i pielęgnować zdrowe relacje Nie pozwól dłużej sobą manipulować i odzyskaj swoje życie!

Podtytuł Gaslighting. Odzyskanie równowagi po doświadczeniu przemocy emocjonalnej
Autor Amy Marlow-MaCoy, LPC
Rok wydania 2023
Oprawa Miękka
Format 158x235
Stron 204
Wydawnictwo Sensus
49.00 34.30
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
34.3
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
ISBN 978-83-832-2521-0
Wylecz się z gaslightingu już dziś!

Gaslighting jest wyrafinowaną formą przemocy psychicznej. Polega na takim manipulowaniu drugą osobą, aby zaczęła kwestionować rzeczywistość, swoją pamięć czy własne postrzeganie świata. W tym celu wystarczy przepytywać ofiarę, drwić z niej, podawać w wątpliwość jej doznania - w końcu uwierzy, że postradała zmysły.

Ta książka jest przemyślanym i wyczerpującym źródłem informacji dla każdego, kto był ofiarą tej formy nadużycia. Jeśli doświadczasz gaslightingu, pomoże Ci w powrocie do równowagi, wzmocni Cię i podpowie, w jaki sposób uzdrowić swoje relacje i budować nowe. Łatwiej będzie Ci przyjąć, że zastosowano wobec Ciebie przemoc emocjonalną, a to z kolei pomoże w stworzeniu solidnych fundamentów równowagi psychicznej. Znajdziesz tu liczne wyjaśnienia, porady, afirmacje, codzienne zapiski, wizualizacje i interaktywne ćwiczenia, które sprzyjają wnikliwej i kompleksowej introspekcji. Odbudujesz poczucie własnej wartości i nie tylko uzyskasz klarowny obraz tego, co składa się na zdrową relację, ale także poznasz metody, jak o nią dbać. Dowiesz się też, jak zapobiegać zachowaniom związanym z gaslightingiem.

Dzięki książce:

zrozumiesz, na czym polega gaslighting i kim jest gaslighter
łatwiej przyjmiesz do wiadomości fakty
umocnisz poczucie własnej wartości
nauczysz się określać granice
dowiesz się, jak budować i pielęgnować zdrowe relacje
Nie pozwól dłużej sobą manipulować i odzyskaj swoje życie!
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Polub nas na Facebooku