• Tajniki zwiększania ruchu. Sekretny podręcznik napełniania lejków sprzedażowych najlepszymi klientami

Tysiące przedsiębiorców boleśnie przekonało się o tym, że doskonały pomysł i stworzenie idealnego produktu wcale nie gwarantują sukcesu. Jeden problem - brak ruchu sprzedażowego - rokrocznie doprowadza do upadku wielu obiecujących przedsięwzięć. Nie wystarczy wykazać się odwagą, aby założyć firmę, i pomysłowością w kreowaniu oferty. Potrzebna jest jeszcze umiejętność kierowania ludzi w swoją stronę. Czekanie, aż klienci sami się zjawią, prowadzi do klęski.

Podtytuł Tajniki zwiększania ruchu. Sekretny podręcznik napełniania lejków sprzedażowych najlepszymi klientami
Tytuł oryginalny Traffic Secrets: The Underground Playbook for Filling Your Websites and Funnels with Your Dream Customers
Autor Russell Brunson
Tłumaczenie Zbigniew Waśko
Rok wydania 2023
Oprawa Miękka
Format 158x235
Stron 328
Wydawnictwo OnePress
67.00 46.90
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
45.56
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
ISBN 978-83-283-8757-7
Tysiące przedsiębiorców boleśnie przekonało się o tym, że doskonały pomysł i stworzenie idealnego produktu wcale nie gwarantują sukcesu. Jeden problem - brak ruchu sprzedażowego - rokrocznie doprowadza do upadku wielu obiecujących przedsięwzięć. Nie wystarczy wykazać się odwagą, aby założyć firmę, i pomysłowością w kreowaniu oferty. Potrzebna jest jeszcze umiejętność kierowania ludzi w swoją stronę. Czekanie, aż klienci sami się zjawią, prowadzi do klęski.
W tej przystępnie napisanej książce znajdziesz sekretną wiedzę, dzięki której spełnisz marzenia o świetnie prosperującej i rozwijającej się firmie. Przekonasz się, że w przyciąganiu klientów nie ma żadnej magii - musisz tylko dobrze zrozumieć, kim są Twoi idealni klienci, dowiedzieć się, gdzie się gromadzą i w jaki sposób poprowadzić ich wprost do Twojego lejka sprzedażowego. Do tych celów służą konkretne strategie ― a te zostały jasno opisane w tym poradniku. Jego najcenniejszą częścią jednak jest prosty wzorzec, który pozwala skierować ruch z każdej sieci reklamowej prosto do lejków. Działanie tych strategii można świetnie uzupełniać technikami hakowania wzrostu, które pomagają w zwiększaniu ruchu nawet bez dostępu do którejś z sieci reklamowych.

W książce:
• koncepcja lejków sprzedażowych i jej znaczenie w nowoczesnym marketingu
• siedem tajników tworzenia grupy swoich idealnych klientów
• osiem tajników wypełniania lejków sprzedażowych
• pięć tajników hakowania wzrostu sprzedaży
• tajemnice ruchu w sieciach reklamowych: Facebook, Google, YouTube, Instagram

O tych sposobach nie mówi się głośno!

Przedmowa
Wstęp
Wprowadzenie

SEKCJA I. TWÓJ WYMARZONY KLIENT
#1 Kim jest Twój wymarzony klient?
#2 Gdzie oni się ukrywają? Wymarzona setka
#3 Haczyk, historia, oferta i Atrakcyjna Postać
#4 Wypracuj swoje dojście, kup swoje dojście
#5 Ruch, który posiadasz
#6 Lejki podtrzymywania kontaktu
#7 Infiltracja wymarzonej setki

SEKCJA II. WYPEŁNIJ SWÓJ LEJEK
#8 Napełnij swój lejek w sposób naturalny (wypracuj sobie dojście)
#9 Wypełnij swój lejek płatnymi reklamami (kup sobie dojście)
#10 Sekrety ruchu na Instagramie
#11 Sekrety ruchu na Facebooku
#12 Sekrety ruchu Google'a
#13 Sekrety ruchu na YouTubie
#14 Po klapsach i pstryknięciach
#15 Dominacja konwersacyjna

SEKCJA III. HAKOWANIE WZROSTU
#16 Centrum lejkowe
#17 Cudze kanały dystrybucji
#18 Twoja armia partnerów
#19 Zimny ruch
#20 Inne sposoby hakowania wzrostu

Zakończenie
Przypisy
Podziękowania
autorze

Russell Brunson urodził się 8 marca 1980 roku. Obecnie mieszka z zona i pięciorgiem dzieci w Idaho. Jest przedsiębiorcą i specjalistą z z dziedziny marketingu i biznesu. Pierwszy milion dolarów zarobił w ciągu roku po ukończeniu studiów. Poza zarabianiem dużych pieniędzy zajmuje się pisaniem książek i popularyzacją koncepcji lejków sprzedażowych. Obecnie, jako współzałożyciel i CEO firmy ClickFunnels, pomaga przedsiębiorcom w prowadzeniu skutecznego marketingu. ClickFunnels to innowacyjna platforma, która umożliwia przedsiębiorcom tworzenie skutecznych treści i stron sprzedażowych, dzięki czemu mogą skoncentrować się na budowaniu relacji z klientami i zwiększeniu sprzedaży. ClickFunnels zdobyło popularność jako narzędzie ułatwiające procesy marketingowe i sprzedażowe. Russell Brunson dzięki swoim osiągnięciom, wiedzy i wpływowi na rozwój marketingu internetowego, zdobył szerokie uznanie jako inspirujący lider w dziedzinie przedsiębiorczości online. Jego misją jest pomaganie innym w osiąganiu sukcesu w e-biznesie poprzez dostarczanie wartościowych informacji, narzędzi i strategii.
Brunson jest również autorem książek takich jak "Tajniki skutecznych dotcomów. Jak rozwijać firmę w internecie" ("DotCom Secrets"), "Tajniki eksperta. Sekretny podręcznik zamieniania przypadkowych gości w stałych klientów" ("Expert Secrets") oraz "Tajniki zwiększania ruchu. Sekretny podręcznik napełniania lejków sprzedażowych najlepszymi klientami" ("Traffic Secrets"). W swoich książkach przedstawia m.in schematy lejków sprzedażowych oraz dzieli się wiedzą z zakresu właściwego procesu sprzedaży. Pokazuje jak zbudować lejek sprzedażowy, by jak najszybciej odnotować wzrost przychodów. Przedstawia swoje strategie marketingowe i wskazówki dotyczące budowania silnych relacji z klientami, a także zwiększania konwersji i sprzedaży. Jego książki zdobyły uznanie wśród przedsiębiorców, marketerów i osób dążących do rozwoju w obszarze biznesu online.
Jego praca skupia się na zrozumieniu psychologii klienta, tworzeniu efektywnych kampanii marketingowych oraz wykorzystaniu narzędzi i technologii internetowych w celu osiągnięcia sukcesu w świecie online. Russell Brunson jest uważany za autorytet w dziedzinie strategii marketingowych i jest częstym prelegentem na konferencjach branżowych oraz seminariach dotyczących marketingu i przedsiębiorczości.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Polub nas na Facebooku