• Być jak SEAL - Mój niesamowity miesiąc z amerykańskim komandosem

OTO, CO MÓWIĄ NA TEMAT JESSE'GO I JEGO KSIĄŻKI: „Jeśli lubisz borowanie zębów bez znieczulenia, ta książka jest dla Ciebie". - PIOTR ZIELONKA, autor książki Giełda i psychologia „George Foreman udzielił mi świetnej rady. Kiedy powiedziałam mu, że mój mąż przebiegł sto mil (ok. 160 km) bez przerwy, powiedział: „Sara, nie staraj się zrozumieć faceta takiego jak on. Po prostu go kochaj"". - SARA BLAKELY, ZAŁOŻYCIELKA SPANX I ŻONA JESSE'GO „To jest cały Jesse. Zrób to inaczej, a osiągniesz rezultaty. Właśnie tak funkcjonuje przez całe swoje życie, a wychodzi mu to wspaniale". - MIKE „COACH K" KRZYZEWSKI, GŁÓWNY TRENER DUKE BASKETBALL „Jesse to ryzykant i nieustannie próbuje stawać się lepszym w nowych dziedzinach. Poza tym, fajnie spędza się z nim czas". - TOM BRADY, NEW ENGLAND PATRIOTS, CZTEROKROTNY MISTRZ NFL, DWUKROTNY ZDOBYWCA TYTUŁU MVP NFL „Większość z nas idzie przez życie na autopilocie. Nowy dzień ... ta sama rutyna. Ten facet przez 31 dni gościł w swoim salonie „superbohat

Podtytuł Być jak SEAL - Mój niesamowity miesiąc z amerykańskim komandosem
Tytuł oryginalny Living with a SEAL: 31 Days Training with the Toughest Man on the Planet
Autor Jesse Itzler
Tłumaczenie Agnieszka Jarosz
Rok wydania 2018
Oprawa Miękka z skrzydełkami
Format 145x210
Stron 280
45.00 32.85
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
31.5
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
ISBN 978-83-8102-063-3

OTO, CO MÓWIĄ NA TEMAT JESSE'GO I JEGO KSIĄŻKI:

„Jeśli lubisz borowanie zębów bez znieczulenia, ta książka jest dla Ciebie".
- PIOTR ZIELONKA, autor książki Giełda i psychologia

„George Foreman udzielił mi świetnej rady. Kiedy powiedziałam mu, że mój mąż przebiegł sto mil (ok. 160 km) bez przerwy, powiedział: „Sara, nie staraj się zrozumieć faceta takiego jak on. Po prostu go kochaj"".
- SARA BLAKELY, ZAŁOŻYCIELKA SPANX I ŻONA JESSE'GO

„To jest cały Jesse. Zrób to inaczej, a osiągniesz rezultaty. Właśnie tak funkcjonuje przez całe swoje życie, a wychodzi mu to wspaniale".
- MIKE „COACH K" KRZYZEWSKI, GŁÓWNY TRENER DUKE BASKETBALL

„Jesse to ryzykant i nieustannie próbuje stawać się lepszym w nowych dziedzinach. Poza tym, fajnie spędza się z nim czas".
- TOM BRADY, NEW ENGLAND PATRIOTS, CZTEROKROTNY MISTRZ NFL, DWUKROTNY ZDOBYWCA TYTUŁU MVP NFL

„Większość z nas idzie przez życie na autopilocie. Nowy dzień ... ta sama rutyna. Ten facet przez 31 dni gościł w swoim salonie „superbohatera z krwi i kości", żeby ten przeorganizował jego życie. Czasami, żeby osiągnąć rezultaty, trzeba mieć odwagę zrobić coś radykalnego".
- DOLVETT QUINCE, TRENER FITNESS, THE BIGGEST LOSER

„To nie jest książka motywacyjna. Jest brutalnie prosta i bezpośrednia. Ma jednak w sobie magię, bo mówi o prawdziwej historii, z której wiele możemy się nauczyć. Pokazuje, jak dyscyplina pomaga osiągać ponadprzeciętne wyniki w sporcie i biznesie".
- SEBASTIAN KOTOW, PRZEDSIĘBIORCA, WYKŁADOWCA AKADEMII LEONA KOŹMIŃSKIEGO, MARATOŃCZYK, TRIATHLONISTA, AMATOR MUAY THAI


Najciekawsze opinie na temat eksperymentu Jesse'ego opisanego w książce „Być jak SEAL - Mój niesamowity miesiąc z amerykańskim komandosem"

„George Foreman udzielił mi świetnej rady. Kiedy powiedziałam mu, że mój mąż przebiegł dystans stu mil (ok. 160 km) bez przerwy, westchnął i rzekł: Sara, nie staraj się zrozumieć faceta takiego, jak on. Po prostu go kochaj".
- Sara Blakely, założycielka fi rmy Spanx i żona Jessego

„Większość z nas pozwala się nieść z prądem, działając w życiu automatycznie. Każdego dnia rutynowe zachowania i czynności. Ten facet przez 31 dni gościł w swoim salonie prawdziwego superbohatera, pozwalając, żeby ten przeorganizował jego życie. Czasami, dla niezwykłych rezultatów warto mieć odwagę zrobić coś radykalnego".
- Dolvett Quince, trener fitness
Th e Biggest Loser

„Relacja tych dwóch kolesi jest obłędna, niepodobna do żadnej, którą znam... Jednak w całym tym szaleństwie, w którym jest miejsce na zabawne dialogi, odjechane historie i pouczające lekcje, rodzi się mocne egzystencjonalne przesłanie: w życiu wygrywają twardziele, którzy umieją stawić czoło własnym słabościom. I to właśnie tacy ludzie, nawet ponosząc klęski i porażki (od których przecież nikt ze śmiertelników nie jest wolny), schodzą ze sceny zwycięsko. Podobnie jak Jesse, ta książka to HIT!"
- Jake Steinfeld, prezes i założyciel Body by Jake

Wprowadzenie do wersji polskiej 11
Od Autora 15

Prolog 21
Dzień 1: Przyjazd 23
Dzień 2: „Gatorade Natury" 39
Dzień 3: Moje klejnoty 51
Dzień 4: Test sprawnościowy 63
Dzień 5: Sprzęt do ucieczki 67
Dzień 6: Przeklęty palec 75
Dzień 7: Mieszaj biegi 93
Dzień 8: Żadnego sikania 105
Dzień 9: Niedotlenienie 117
Dzień 10: Kodeks honorowy 123
Dzień 11-12: Rozkoszuj się bólem 133
Dzień 13: Popieprzony piątek 141
Dzień 14: Chwyt strażacki 149
Dzień 15: Sekret leży w pompkach 155
Dzień 16: „Ogranicz kalorie" 167
Dzień 17: Zamachowcy samobójcy 173
Dzień 18: Różnica, jaką może zrobić pięć minut 181
Dzień 19: Moje ramiona 187
Dzień 20: Zacznij, kiedy uderzy druga wskazówka 193
Dzień 21: Jedno powtórzenie na raz 203
Dzień 22-23: Trening nocny 207
Dzień 24: Brak widoczności 219
Dzień 25: Musisz zamoczyć jaja 223
Dzień 26: Najważniejsze 233
Dzień 27: 1000 pompek 237
Dzień 28: Poprzeczka w górę 241
Dzień 29: Brejowate sekundy 247
Dzień 30: Ostatni bieg 255
Dzień 31: Smutny dzień 259

Epilog 263
Pięć lat później 265

SEAL: zdemaskowany 273
Podziękowania 279

JESSE ITZLER to amerykański przedsiębiorca, który nie zawahał się spróbować czegoś nowego. Bezczelnie podszył się pod znanego artystę hip-hopowego, by umówić się na spotkanie z szefem studia nagraniowego - zdobywając w ten sposób swój upragniony kontrakt. Przekonał grupę odnoszących sukcesy dyrektorów korporacji, by zainwestowali w bezprecedensowy biznesplan - tak powstała firma Marquis Jet. Zaoferował Spanx, że weźmie udział w stumilowym biegu, by zwrócić uwagę pięknej założycielki firmy - z którą się później ożenił.

Jego życie to ciągłe wykazywanie się odwagą i podejmowanie ryzyka. Został za to wielokrotnie nagrodzony. Kiedy więc zaczął odnosić wrażenie, że jego życiem kieruje autopilot, zatrudnił dość niekonwencjonalnego trenera personalnego, którego zaprosił do swojego domu na cały miesiąc - znakomitego komandosa sił specjalnych amerykańskiej marynarki, powszechnie uważanego za „największego twardziela na tej planecie"!

BYĆ JAK SEAL... jest jak scenariusz filmu o męskiej przyjaźni pomiędzy chłopakiem z sąsiedztwa a ... Rambo. Jesse jest niesamowitym luzakiem. SEAL ... nie. Wpada nawet do mieszkania Jesse'go z nadmuchiwanym pontonem na wypadek, gdyby rodzina Itzlerów musiała kiedykolwiek uciekać z Manhattanu, przekraczając rzekę Hudson.

Ich wspólne eskapady wkrótce owocują wspaniałą przyjaźnią, a do czasu wyjazdu SEALa Jesse jest w najlepszej kondycji, w jakiej był kiedykolwiek wcześniej - ale zyskuje on jednak dużo więcej niż mięśnie. Na przemian zabawna i inspirująca, BYĆ JAK SEAL... pokazuje korzyści płynące z wykraczania poza własną strefę komfortu.


JESSE ITZLER do południa jada tylko owoce, uwielbia zespół Run-D.M.C. i lubi żyć „poza schematem". Był współzałożycielem Marquis Jet, największej na świecie firmy oferującej karnety na prywatne loty odrzutowcem, którą razem z partnerem sprzedał firmie Berkshire Harhaway/NetJets. Następnie wykreował szał na wodę kokosową z firmą Zico, która została wykupiona przez Coca-Colę. Jest byłym raperem występującym w MTV, producentem nagrodzonej nagrodą Emmy muzycznej kampanii marketingowej NBA „I Love This Game" i popularnego hymnu drużyny New York Knicks „Go NY Go". Kiedy nie biega maratonów lub nie ojcuje czwórce swoich dzieci, można go spotkać na meczach NBA Atlanta Hawks - jest on jednym z właścicieli drużyny. Jego żoną jest Sara Blakely, założycielka Spanx.

Więcej informacji o autorze znajdziesz tu:
Instagram: @the100mileman
Twitter: @the100mileman
www.the100mileman.com

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Polub nas na Facebooku